I ove godine je bilo jako veselo za fašnik u našem vrtiću. To je dan kada se svako dijete maskira u lik koji najviše voli, pa stoga nije čudno što su se tu našle: PRINCEZE, DOBRE VILE, BUBAMARE, ZLATOKOSA, MINNIE MOUSICE, BATMANI, VITEZOVI, NINĐE, GUSARI, LEPTIRICE, VJEŠTICE, PIPI DUGA ČARAPA, KROKODILI, INDIJANKE, SPIDERMANI, CRVENKAPICE, MORSKI PSI, KLAUNOVI i još mnogi drugi. Od ranog jutra vrtićem je odzvanjala vesela glazba, plesalo se, pjevalo, a za to vrijeme teta Anita je u kuhinji pekla fine krafne, kojima smo se svi počastili. Poseban doživljaj je bio posjet osnovnoj školi kuda smo išli na poziv njihove ravnateljice. U školskoj sportskoj dvorani je baš bilo lijepo plesati i družiti se s našim velikim prijateljima, a zahvalni smo im i na slatkim paketima koje su nam poklonili.


 

 {loadposition 2014Maskare}