2014 olimpijada 1

I ove godine sudjelovali smo na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića Krapinsko-zagorske županije sa 40 – ero djece. Moram napomenuti da su bila nazočna sva djeca iz starije skupine Zvončići, a kako njih nije bilo dovoljno u pomoć je  priskočilo i 7 mlađih Leptirića, koji su se isto tako hrabro borili, što dokazuju i rezultati koje smo postigli.

Osvojili smo zlatnu medalju u trčanju na 50 metara dječaci – Moreno Čuček, brončanu medalju u trčanju na 50 metara djevojčice – Greta Kovačić, brončanu medalju u štafeti dječaci – Lovro Bračun, Dino Očko, Albert Petrak, Fran Podhraški.

Iako smo djecu pripremali u skladu s olimpijskim vrijednostima, naučili ih da nije važno pobijediti, važno je sudjelovati i boriti se časno, ipak je bio lijep osjećaj kada su proglasili da je naš vrtić i u ukupnom poretku osvojio treće mjesto.

Čestitamo ekipi!

2014 olimpijada 1   2014 olimijada 2

2014 olimpijada 2   2014 olimpijada 3

2014 olimpijada 4   2014 olimpijada 5