U petak, 23.05.2014. u prepunom višenamjenskom prostoru održana je završna svečanost na kojoj smo se oprostili od 21 budućeg đaka. Sa svojim tetama djeca su pripremila bogat program i pokazala koliko su svestrana. Bilo je tu stihova, pjesme, glume, plesa, a kroz program su nas vodile Agata i Jana.  I male Gljivice, Leptirići i „englezi“ izveli su nekoliko točaka za oproštaj od svojih velikih prijatelja.

Uključili su se i roditelji, pa je tako jedna mama zapjevala s djecom, a jedan tata ih je pratio na gitari. Atmosfera je bila prepuna emocija. Odgojitelji su se zahvalili roditeljima na divnoj suradnji, a roditelji su svim djelatnicama vrtića održali dirljiv govor koji nam je izmamio suzu u oku.

Poklonili su vrtiću krasan motorički set koji će moći koristiti svi polaznici vrtića. Nakon priredbe slavlje se nastavilo uz domjenak koji smo pripremili zajedno s roditeljima.

Našim mini – maturantima želimo mnogo uspjeha i sreće u školi.

 


 {loadposition 2014ZavrsnaSvecanost}