2015-3prascica 1

U četvrtak, 26.02.2015. naše tete su za djecu izvele predstavu „TRI PRAŠČIĆA“. Marljivo su se pripremale, izradile kulise, kostime i održale je u višenamjenskom prostoru vrtića. Uz pripovjedača tu je bio jedan jako marljiv praščić, ali i dva lijena koja se baš nisu potrudila oko gradnje svoje kućice. Sve je to bilo dobro dok se nije pojavio vuk i uz malo napora im srušio kućice. Ali tri praščića su se udružila i u kućici najmarljivijeg brata koja je bila čvrsta, sagrađena od cigle, uspjeli nadmudriti vuka. Vuk je naučio svoju lekciju i pobjegao, a i mi smo ponešto naučili o lijenosti i lakomislenosti, a najviše o zajedništvu i prijateljstvu.

Djeca su bila oduševljena. Po njihovim reakcijama vidjelo se da su ponosni na svoje tete. Pa  mora se priznati da nije mala stvar vidjeti svoju tetu u  ulozi vuka ili praščića. Zaključak svih „glumica“ je da će predstava biti još. Držimo ih za riječ!


 

2015-3prascica 1   2015-3prascica 2

2015-3prascica 3  2015-3prascica 4

2015-3prascica 5   2015-3prascica 6