I ove godine uključili smo se u proslavu Dana Općine Hum na Sutli. U petak, 24.4.2015. bio je Dan otvorenih vrata. EKO-PATROLA obišla je dvorište dječjeg vrtića i okoliš i pobrinuli su se da sve bude uredno i čisto. U poslijepodnevnim satima održana je radionica na temu „Zagorski cug“. Na radionicu su došla djeca predškolske dobi koja ne polaze dječji vrtić, učenici nižih razreda područnih škola, kao i polaznici dječjeg vrtića. Aktivno su se uključili u razne aktivnosti npr. bojanje velikog vlaka, izrada malih vlakova, željezničkih stanica, cvijeća, crtanje, slikanje, stolne igre, igre građenja, ples i dr. Vladala je vrlo ugodna atmosfera i vrijeme provedeno zajedno brzo je prošlo. U subotu, na sam Dan općine djeca iz Zvončića sudjelovala su u kulturno-umjetničkom programu koji je održan u novoj općinskoj zgradi.

 


{loadposition 2015DanOpcine}