2015-tjedan-sigurnosti 1


Zajedno s učenicima nižih razreda Osnovne škole Viktora Kovačića obilježili smo Treći tjedan sigurnosti cestovnog prometa, uz pomoć policijskog službenika Policijske postaje Pregrada. Aktivnosti su se provodile pod sloganom „Čuvajmo dječje živote“. Učenici su izradili letke s porukama za sudionike u prometu, putem kojih su ih upozoravali na povećanje opreza, kako bi se pridonijelo sigurnosti djece u prometu. Zajedno s našom starijom skupinom Zvončićima dijelili su ih vozačima na graničnom prijelazu Hum na Sutli. Vozači su bili iznenađeni, ali i vrlo pozitivni, jer svi smo svjesni da su djeca posebno ranjiva skupina sudionika u prometu. Jedna vozačica je bila toliko oduševljena da je otišla u trgovinu i počastila svu djecu sladoledom.

2015-tjedan-sigurnosti 1  2015-tjedan-sigurnosti 2

2015-tjedan-sigurnosti 3  2015-tjedan-sigurnosti 4