U petak, 22.5.2015. u našem vrtiću održana je završna svečanost na kojoj smo se oprostili od 20-ero djece koja će na jesen krenuti u prvi razred. Pripremili su krasan program u kojem je bilo plesa, pjesme, stihova, igrokaza i dr. Kroz program su nas vodile Magdalena i Nikolina. I mlađa djeca iz Gljivica, Bubamara i Leptirića prigodnim su se točkama oprostila od svojih velikih prijatelja. Uključili su se i roditelji, pa su Ines i Nikolina zapjevale sa svojim očevima uz pratnju gitara. Roditelji su nam kroz sve ove godine bili dobri suradnici, pomagači, partneri, a i na kraju ovog zajedničkog putovanja su nam održali govor koji nas nije ostavio ravnodušnima. A vrtiću su poklonili prekrasnu glazbenu liniju, koju će koristiti buduće generacije djece. Nakon programa druženje se nastavilo uz domjenak u novom dijelu vrtića.

Budućim školarcima želimo da ih prati sreća, da uvijek vjeruju u sebe i budu hrabri!

 


{loadposition 2015ZavrsnaSvecanost}