zavrsna svecanost 1

U srijedu, 25.05.2016. u vrtiću je bila održana završna svečanost. To je za sve nas bio veliki dan, jer smo se oprostili od 24 – ero djece koja će na jesen krenuti u prvi razred. Svojim mamama, tatama, bakama, djedovima, braći, sestrama i mnogobrojnim posjetiteljima pokazali su što su tijekom godine naučili sa svojim tetama Tanjom i Vesnom. Pjesmomi stihovima oprostili su se od njih i mlađi prijatelji iz Gljivica, Bubamara, Leptirića, kao i mali „englezi“. Kroz program su nas vodili mali voditelji Ema, Paula i Marko. Na kraju programa roditelji budućih školaraca obratili su nam se lijepim riječima i moramo priznati da je bilo teško zadržati suze od emocija koje su nas preplavile. Vrtiću su poklonili vrlo vrijedan foto aparat. Druženje se nastavilo uz domjenak, a djeci je najveći doživljaj bila ogromna torta, koju su također naručili roditelji i na kojoj se našlo ime svakog mini maturanta.

Želimo im mnogo sreće i uspjeha u školi i nadamo se da će svaku prepreku koja im se nađe na životnom putu lako savladati!

zavrsna svecanost 1zavrsna svecanost 2zavrsna svecanost 3

zavrsna svecanost 4zavrsna svecanost 5zavrsna svecanost 6

zavrsna svecanost 7zavrsna svecanost 8zavrsna svecanost 9

zavrsna svecanost 11zavrsna svecanost 12zavrsna svecanost 10