2016 promet 1

U ponedjeljak, 30.05.2016. u Dječjem vrtiću „Rožica“ , Veliko Trgovišće održane su aktivnosti pod nazivom „Promet nije šala ni opasnost mala“. Akciju već dugi niz godina provodi Odbor za sigurnost u prometu Krapinsko–zagorske županije. Sudjelovalo je 19 dječjih vrtića. Naš vrtić zastupali su Paula, Leon i Marko. Aktivnosti su bile vrlo zanimljive djeci, pa su uz glazbenu pričicu s pitalicama sudjelovali i u „pokaznoj“ vježbi na prometnom poligonu u vođenju policijskog službenika za preventivu u cestovnom prometu, društveno edukativnim stolnim igrama, kvizu znanja „Prometni vrtuljak“ te pokazali vještine u vožnji bicikla i romobila.

Domaćini su stvorili vrlo ugodnu atmosferu pa su se djeca vratila u vrtić puna lijepih dojmova.


2016 promet 12016 promet 22016 promet 3

2016 promet 42016 promet 5