2016 poVUcizakulturu 2

Humska udruga mladih je u petak, 19.08.2016. organizirala u našem dječjem vrtiću igraonicu na kojoj je gđa. Tanja Tandara struc. spec. oec. iz udruge ‘poVUcizakulturu’ predstavila igračke inspirirane hrvatskom kulturnom baštinom. Riječ je
projektu dugogodišnjih pedagoških stručnjakinja mr. sc. Inge Seme-Stojnović i Tijane Vidović, prof. pedagogije, koji će biti realiziran u suradnji sa studentima dizajna na zagrebačkom Arhitektonskom fakultetu te udrugom za projektni menadžment u kulturi ‘poVUcizakulturu’.

Igraonica je bila vrlo uspješna. Djeca su pokazala velik interes za igračke s kakvima se do sada nisu susrela.

Zahvaljujemo Humskoj udruzi mladih što je kod organizacije 11. Hoomstocka mislila i na najmlađe stanovnike naše općine.


2016 poVUcizakulturu 22016 poVUcizakulturu 3 2016 poVUcizakulturu 5

slika 62016 poVUcizakulturu 1 2016 poVUcizakulturu 4