2017 teta Bozica 1

Nakon 41 godine i 6 mjeseci provedenih u radu s djecom predškolske dobi naša draga teta Božica (Božena Auguštin) otišla je u zasluženu mirovinu. Oproštaj s njom u vrtiću bio je težak, s mnogo emocija, suza.

Na domjenak na koji nas je pozvala sve smo se s veseljem odazvale i obnovile  sjećanja uz „Film o teti Božici“, koji ju je prikazao u raznim situacijama od početka radnog vijeka do zadnjeg radnog dana. U filmu su se našle i sve djelatnice vrtića i svaka joj je uputila poneku lijepu riječ i želju za vrijeme koje joj dolazi, a to je nadamo se, vrijeme odmora i radosti.

Želimo joj da još mnogo godina uživa u mirovini, da joj život bude ispunjen samo lijepim događanjima.

  2017 teta Bozica 1

2017 teta Bozica 22017 teta Bozica 1 

2017 teta Bozica 42017 teta Bozica 31