ijekom prosinca u našem vrtiću provedene su mnoge aktivnosti usmjerene na veliki blagdan koji dolazi. Pričama, stihovima, likovnim, glazbenim izražavanjem djeci se nastojalo približiti značenje adventa i Božića. Tete su se jako potrudile oko uređenja prostora, a jedna od njihovih zajedničkih aktivnosti bila je izrada ukrasa za bor od slame te smo ga svi zajedno okitili u višenamjenskom prostoru.

Pod bor su stigli pokloni iz poduzeća Vetropack Straža, na veliku radost djece. Bilo je tu igračaka i slatkiša za sve skupine. Na toj prelijepoj gesti im mnogo zahvaljujemo.

U sportskoj dvorani Osnovne škole Viktora Kovačića, Produkcija Z iz Splita održala je lutkarski mjuzikl za djecu „Božićna medalja za dobrotu“, a nakon predstave djeca su bila darivana. Predstavu i darove financirala je Općina Hum na Sutli.
Hvala svima koji su nam uljepšali ovo predbožićno vrijeme