U petak, 02.02.2018. posjetilo nas je šest učenica Osnovne škole Viktora Kovačića iz skupine Mali knjižničari (peti i šesti razredi) i u sve tri vrtićke skupine su čitale djeci priče. Najavile su da nam dolazi i šest učenika iz njihove skupine i to se dogodilo u četvrtak, 15.02.2018. Djeca su ih s radošću dočekala, jer je poseban osjećaj kada im priču čitaju njihovi veliki prijatelji.

U petak, 16.02.2018. povodom Svjetskog dana čitanja naglas došle su nam u posjet četiri učenice iz skupine Veliki knjižničari (sedmi i osmi razredi). One su donijele slikovnice koje su pročitale, a pripremile su i lutkarsku predstavu „Djed i repa“ uz istoimenu slikovnicu.

Zahvaljujemo im na prelijepim trenucima koje su nam priredili, a posebna zahvala gospođi Sandri Kovačić – školskoj knjižničarki, koja ih je tako dobro pripremila za susret s našom djecom.