U srijedu, 03.10.2018. u vrtiću je na inicijativu Društva Naša djeca organizirano veselo druženje s učenicima OŠ Viktora Kovačića, koji su nam došli u posjet s učiteljicom Milicom Ivanović i ravnateljicom Narodne knjižnice Hum na Sutli Narcisom Brezinščak.

Najprije nam je učiteljica Milica pročitala dvije priče Mladena Kušeca i to „Priču o najboljim prijateljicama“ i „Priču o dječaku koji je volio pomagati“. Tako je lijepo to odradila da smo je i mali i veliki slušali s velikom pozornošću i uživali.

Nakon toga je  s  djecom provela tri igre i to: „Martine, gdje si?“, „Lopta varalica“ i „Vruća lopta“. Bilo je tu mnogo veselja i smijeha.

Društvo Naša djeca počastilo nas je grickalicama i sokom, slikovnicama Mladena Kušeca, u kojima su pričice za najmlađe važne za emocionalni i društveni razvoj djeteta, a svako dijete dobilo je na poklon visinomjer.

Hvala im što su nam uljepšali Dječji tjedan!