U nedjelju, 02.12.2018. sudjelovali smo u kulturno – umjetničkom programu, koji je pripremljen povodom manifestacije „Advent u Zagorju“. Djevojčica Lucija Rebić iz našeg vrtića je zajedno sa županom Krapinsko – zagorske županije Željkom Kolarom upalila prvu svijeću na županijskom adventskom vijencu, a djeca starije skupine izvela su ples „Zvončići“ i igrokaz „Let pahuljica“.

Obzirom da ova manifestacija koja se već tradicionalno održava 15. godinu zaredom, uvijek ima i humanitarni karakter, ove godine je našem vrtiću uručen novi televizor.

Zahvaljujemo gđi. Đurđi Mesarić, predsjednici Turističke zajednice općine Hum na Sutli što je prepoznala našu potrebu za ovakvim edukativnim pomagalom, načelniku općine i njegovoj zamjenici, članovima općinskog vijeća, direktorima općinskih poduzeća, ravnateljima ustanova, kao i svima koji su na bilo koji način sudjelovali u ovoj donaciji.