U srijedu, 19.12.2018. na inicijativu predsjednice DND – a „Straža“ Milice Ivanović naš vrtić posjetili su predstavnici HAK – a. Održali su dvije radionice za djecu starije dobi, u okviru programa „Vidi i klikni“. Djeca su imala priliku stjecati znanja i iskustva važna za buduće sudjelovanje u prometu, npr.  o sigurnom i odgovornom ponašanju u prometu, prelasku preko ceste, prolasku raskrižjem, korištenju nogostupa, važnosti korištenja sigurnosnih pojaseva, prometnim znakovima, opasnostima u prometu i dr. Najveći doživljaj je ipak bila vožnja u elektroautomobilu uz primjenu svega naučenog. Na kraju je  svako dijete dobilo bojanku – slikovnicu na temu prometa.

Zahvaljujemo gđi. Ivanović i HAK – u što su na ovako lijep način, primjeren dobi, omogućili djeci usvajanje  znanja o prometu te tako doprinijeli njihovoj prometnoj sigurnosti.