U utorak, 10.9.2019. obilježili smo Hrvatski olimpijski dan. Djeca i odgojitelji obukli su bijele majice, koje povezuju sve sudionike HOD – a te na simboličan način predstavljaju prijateljstvo među sudionicima.

Dan smo započeli izradom olimpijske zastave i likovnom aktivnošću na temu „Najdraža sportska aktivnost“. Provedene su aktivnosti na otvorenom prostoru, gdje smo se kao pravi sportaši zagrijali opće pripravnim vježbama i trčanjem stazicama oko vrtića. Slijedio je najiščekivaniji dio dana, vožnja biciklima, romobilima i guralicama. Djeca su pokazala izrazitu spretnost, vješto savladavajući ravne i zavojite linije. Vladalo je veliko veselje popraćeno natjecateljskim duhom, a odzvanjale su riječi međusobnog bodrenja. Završili smo igrom „Pronađi slovo“ te su djeca formirala kraticu HOD – a.

Zahvaljujemo roditeljima na suradnji i podršci.