U subotu, 22.02.2020. održan je 17. Mali županijski fašnik u Humu na Sutli. Sudjelovao je i naš dječji vrtić. Maskirali smo se u PINGVINE. Fašničku povorku predvodio je fašnički princ Matija Krizmanić. Vrtići te male i velike mažoretkinje su se predstavili publici svojim točkama, a nakon toga su na binu došli Mickey i Minnie te s po četvero djece iz svake maskirane skupine zaplesali. A tu je bio i klaun Balonko, koji je za svako dijete izradio figuricu od balona te su je ponijeli kući. Istovremeno se odvijao i face – painting za djecu koja su to željela. Organiziran je i tradicionalni „krafna – domjenak“.

Na kraju je svaki vrtić dobio slatki paket, a slijedio je i humanitarni poklon iznenađenja. Područnom odjeljenju Dječjeg vrtića Balončica u Prišlinu, koje će se uskoro otvoriti, dodijeljen je televizor.