Dragi roditelji

Zbog situacije vezane uz COVID – 19 vrtić i nadalje nije u mogućnosti primati djecu, tako da ste naravno uvijek, a naročito sada prvi i najvažniji odgojitelji svoje djece. Ova krizna situacija omogućava provođenje više vremena s djecom u krugu obitelji, što je jako dobro u svemu zlu koje nas je zadesilo. U prvim danima krize nismo vas željeli uznemiravati nikakvim sadržajima vezanim za vrtić, jer su djeca trebala mir za navikavanje na život u novim uvjetima, bez prijatelja iz vrtića. Slijedile su pripreme za Uskrs i Uskrs, koji svaka obitelj obilježava na svoj način u skladu s tradicijom. Nadamo se da ste te dane proveli na najbolji i najljepši mogući način.

Ali, pomislili smo da vam sada već pomalo nedostaje ideja za aktivnosti koje biste mogli provoditi s djecom kod kuće. Stoga vam naši odgojitelji predlažu neke sadržaje pomoću kojih možete poticati djecu na stjecanje znanja i vještina, a ujedno da vam vrijeme provedeno s njima bude kvalitetnije, zabavnije i sretnije.

U mislima smo s vama, a naročito s vašom, a i našom dječicom!

Sve vas pozdravlja kolektiv Dječjeg vrtića Balončica!

 

AKTIVNOSTI GLJIVICE I BUBAMARE

AKTIVNOSTI LEPTIRIĆI I ZVONČIĆI

AKTIVNOSTI RIBICE I PČELICE