Poštovani roditelji!

Zbog situacije vezane uz COVID – 19, a sukladno Uputama HZJZ i nadalje nismo u mogućnosti u vrtić primiti svu djecu  te vam preko naše web stranice nudimo nekoliko novih aktivnosti koje možete kod kuće provesti sa svojom djecom.

Bilo bi nam drago da nam pošaljete pokoju fotografiju aktivnosti djeteta, koju ste s njim proveli kod kuće na e-mail: ravnateljica@djecji-vrtic-baloncica.hr.

Molimo roditelje budućih učenika 1. razreda da aktivnosti pod naslovom „ZVONČIĆI I PREDŠKOLA“, koje su za njih predložile odgojiteljice starije skupine te učiteljica i odgojiteljica koje su vodile program predškole u PŠ Prišlin i Lupinjak,  po mogućnosti odrade kod kuće s djecom, kako bi im se barem na taj način omogućio završetak programa predškole.

Sve upute vezane za upis djece u 1. razred dobit ćete od stručnih suradnica škole, koje će vas pojedinačno kontaktirati telefonskim putem!

Srdačno vas pozdravlja Vaš Dječji vrtića Balončica!

pdf ZVONČIĆI I PREDŠKOLA
pdf BUBAMARE
pdf GLJIVICE
pdf LEPTIRIĆI
pdf PČELICE
pdf RIBICE