I ove smo godine sa velikom radošću dočekali  sv. Nikolu. Djeca i odgojitelji tijekom tjedna počeli su sa božićnom dekoracijom prostora te je tako vrtić zablistao božićnim sjajem. Bez obzira na trenutnu situaciju vezano uz Covid 19 vedri duh i optimizam traju te smo svi s velikim veseljem dočekali ovo predblagdansko vrijeme. U svakoj odgojnoj skupini djeca su izrađivala i ukrašavala svoje čizmice, pjevala nikolinjske pjesme, čitala prigodne slikovnice, priče. Osobito su se razveselila kada ih posjetio sv. Nikola i njegov prijatelj krampus koji mu je bio od velike pomoći pri podjeli poklona. Svakom djetetu stavio je u čizmicu poklončić koji je oduševio naše najmlađe.

Ovim putem zahvaljujemo našoj Općini Hum na Sutli i načelniku Zvonku Jutriši koji su osigurali da svako dijete dobije slatki paket i time još više upotpunili njihov doživljaj vezan uz blagdan sv. Nikole.