U  našem vrtiću ne nedostaje predblagdanskog ugođaja i božićnog duha. Dječja radost, njihovi osmjesi ,toplina kojom zrače svima daju snagu da zaista vjerujemo u božićna čuda, da imamo nadu da će sve to jednom prestati i da će se sve vratiti na staro. Ništa nije važnije nego  vesela dječja lica koja gledaju ukrašene prostore vrtića, koji zajedno sa odgojiteljima izrađuju  ukrase, kite bor, pjevaju božićne pjesme.. Tu počinje sva čarolija i vjera u bolje sutra. Prosinac je mjesec kada sve aktivnosti koje se provode u vrtiću imaju posebnu emotivnu notu, a protkane su čarobnim estetskim doživljajem.  I ove godine u svim odgojno-obrazovnim skupinama djeca su zajedno sa odgojiteljima ukrašavali prostor izrađujući prekrasne ukrase koji su upotpunili ovu božićnu sliku. Da bi božićni doživljaj bio potpun, 18.12.2020.  u vrtiću nas posjetio Djed Božićnjak te podijelio djeci prigodne poklone. Ovim se putem zahvaljujemo Općini Hum na Sutli koja je pomogla i uputila Djeda Božićnjaka u vrtić da razveseli našu dobru dječicu😊

Jedno VELIKO HVALA VETROPACK STRAŽI koja se svake godine sjeti na nas i pošalje prekrasne poklone koji jako razvesele djecu.

Hvala svima od srca!

Stavljamo nekoliko slika naše predblagdanske čarolije u vrtiću