Puno kreativnosti, mašte i truda uloženo je u svaki kutak vrtića kako bi se dočarale sve ljepote najtoplijeg godišnjeg doba – ljeta!

Vrijedne ručice naše djece uz pomoć njihovih kreativnih odgojiteljica uspjeli su u tome, te upravo zbog njih vrtić odiše ljetom. Svaka odgojna skupina (od najmlađih do najvećih) imala je pune ruke posla – izrađivali su morsko dno, ribice, proučavali školjke, crtali ljetnu obuću i odjeću, izrađivali brodiće i još mnoštvo toga.

Kroz ljetne dane, odmah nakon doručka idemo van na zrak, dok još nije jako vruće, igramo se u hladu na našim prekrasnim spravama i terasama, puno pijemo tekućine, igramo se na travi, crtamo, slikamo, igramo se vodom, pjevamo i plešemo.

Pred ručak, kad sunce postaje prejako, ulazimo u naš vrtić gdje slušamo priče, igramo se mirnijih igara te odmaramo. Ove godine imamo i mali vrt iz kojeg nam naša „teta kuharica“ pripremi hranu koju smo sami uzgojili i jako smo ponosni zbog toga. Ljetne aktivnosti prolaze u igri i veselju.

Pogledajte našu fotogaleriju…