U Vrtiću smo obilježili Dane kruha i Dane zahvalnosti za plodove zemlje. Bio je to važan događaj za koji smo se pripremali ove dane. Cilj obilježavanja Dana kruha bio je upoznavanje djece s procesom nastanka kruha, upoznavati razne plodove jeseni  te promicanje zdrave prehrane. Svaki kutak vrtića bio je uređen prekrasnim plakatima, likovnim radovima djece, a vrtićem se širio miris kiflica kojeg su spekle naše vrijedne kuharice za svu djecu.

Naši mali pekari u svojim su sobama izrađivali  košare i ježiće od tijesta, razna peciva i kruščiće. Sve odgojiteljice (u matičnom i u područnom vrtiću) s puno ljubavi i truda pripremile su aktivnosti te tako djeci prikazale proces nastajanja kruha( od zrna do pogače).Sve aktivnosti su protkane doživljajem bogatstva i plodova koje nam donosi jesen i važnosti čovjeka za čuvanjem tog bogatstva.

Pogledajte našu fotogaleriju…