Djeca su s velikom radošću dočekala sv. Nikolu i njegovog prijatelja krampusa koji mu je i ove godine bio od velike pomoći kod podjele slatkih poklona. Ove godine, sv. Nikola zbog umora i starosti odlučio se dovesti u kočiji, a time još više oduševiti djecu.

Djeca su ga dočekala, pjevajući nikolinjske pjesme. Bio je ovo prekrasan dan, pun veselja i radosti, a kako nam je bilo lijepo možete pogledati u fotogaleriji.

Ovim putem zahvaljujemo našoj Općini Hum na Sutli i načelniku Zvonku Jutriši koji su osigurali da svako dijete dobije slatki paket i time još više upotpunili njihov doživljaj vezan uz blagdan sv. Nikole.

Zahvaljujemo i g. Mladenu Cerovski (djedu naših polaznika vrtića) koji je pomogao sv. Nikoli i krampusu da što brže stignu do nas.

                                                 Trala la la la ide sveti Nikola… tralala tra la la…