U vrtiću vlada pravo karnevalsko raspoloženje već nekoliko dana. Sve je započelo predstavom našeg prijatelja KLAUNA ČUPKA koji je djecu razveselio svojim nastupom i tako nas uveo u dane maskiranja, šarenila i veselja.

Ples pod maskama održan je u svim skupinama. Djeca su nosila maske svojih najdražih likova i na jedan dan bila ono što žele. Bilo je tu raznih vila, princeza, junaka, kauboja, gusara, klaunova…Da veselje bude veće, kuharice su ispekle ukusne krafne čiji se miris širio vrtićem tijekom cijeloga dana. Lijepo vrijeme iskoristili smo i za šetnju mjestom kako bi djeca pokazala svoje kostime. Posjetili smo  načelnika g. Zvonka Jutrišu  i djelatnike Općine Hum na Sutli koji su nas srdačno ugostili i počastili slatkišima i sokovima.

Djeca i odgojiteljice iz Dječjeg vrtića Balončica – Podružnica Prišlin posjetili su prijatelje u Područnoj školi Prišlin te plesom i pjesmom na školskom igralištu zajedno obilježili ovaj veseli dan pun smijeha, šarenila i veselja.

Pogledajte našu fotogaleriju…