Blagdan Uskrsa u vrtiću obilježili smo raznim aktivnostima s djecom. Jedna od najljepših aktivnosti bilo je svakako ukrašavanje pisanica raznim likovnim tehnikama i izrada ukrasa koji su krasili naš vrtić u matičnom i područnom objektu .

U Dječjem vrtiću Balončica – Podružnica Prišlin organizirana je uskršnja radionica za roditelje i djecu na kojoj su se izrađivale čestitke, košarice, ukrašavale pisanice koje su djeca zajedno sa svojim odgojiteljicama odnijela u Župu sv. Petra u Prišlinu gdje će biti izložene te podijeljene mještanima.

Zahvaljujemo Općini Hum na Sutli i načelniku g. Zvonku Jutriši na slatkim uskršnjim paketima kojima su i ove godine jako razveselili svu djecu.

Ovim putem zahvaljujemo i Vetropack Straži d.d. koji se također svake godine sjete najmlađih i daruju ih prekrasnim paketima.

Od srca svima hvala!

 Sretne i mirne uskršnje blagdane žele djeca i djelatnici Dječjeg vrtića Balončica!