Nakon odrađenih završnih svečanosti, djeca iz odgojnih skupina „Zvončići“, „Leptirići“, “Ježići“ te djeca iz predškole veselo su krenula na izlet.

U našem lijepom Zagorju ima prekrasnih, još uvijek  neotkrivenih mjesta. Jedno takvo mjesto prije par dana otkrila su djeca iz Dječjeg vrtića Balončica sa njihovim odgojiteljicama.

Cjelodnevni izlet u Sekirišče (Sveti Križ Začretje) bio je pravi užitak za svu djecu. Udruga „Coprnjaki i coprnice“ te njihovi vodiči pobrinuli su se da nam dan bude prepun iskustvenih doživljaja koje nećemo nikad zaboraviti.

Puno smijeha, igre, aktivnosti na otvorenom (u “čarobnoj“ šumi, na travi), razgledavanje mini zoo, vožnja u kočiji, kušanje čarobnih napitaka, kušanje čarobne juhe, jahanje ponija i još mnoštvo toga obilježilo  je ovaj izlet. Kao šećer na kraju za svu djecu uslijedio je odličan disco program!

Umorni, ali veseli i prepuni pozitivnih dojmova vratili smo se u vrtić .

Pogledajte našu fotogaleriju koja će najbolje pokazati kako nam je bilo na izletu…