Dječji tjedan obilježen je u svim odgojno-obrazovnim skupinama našeg vrtića (u matičnom i u područnom objektu) sa pregršt zanimljivih aktivnosti. Ljubav djeci prije svega  poznati je moto Dječjeg tjedna koji se svake godine održava u prvom tjednu mjeseca listopada.

Odgojiteljice starije odgojno- obrazovne skupine zajedno s Dobrovoljnim vatrogasnim društvom DVD Prišlin ostvarile su uspješnu suradnju gdje su vatrogasci pokazali djeci vatrogasnu opremu i vješto odgovarali na sva dječja pitanja. Također, u sklopu dječjeg tjedna djeca su posjetila Ljekarnu u našem mjestu gdje su im djelatnici ljekarne pokazali prostor, te priredili za njih niz zanimljivih aktivnosti. Ovim putem zahvaljujemo se Ljekarni Hum na Sutli što su našu dječicu i njihove odgojiteljice srdačno ugostili. Djeca su se u vrtić vratila radosna  i puna doživljaja.

Sve skupine na svoj su način obilježile tjedan posvećen djeci, a poseban naglasak bio je na dječjim pravima na djeci primjeren način kroz igru i druženje.

U našoj fotogaleriji  pogledajte jedan maleni dio toga što se radilo ovih dana u vrtiću…