Dana 06.12.2022. obilježili smo dan Sv. Nikole prigodnim aktivnostima (pjevanjem pjesama, čitanjem priča, likovnim aktivnostima, društvenim igrama..) U matičnom i područnom objektu dječica su marljivo izrađivala i ukrašavala čizmice, dok su se nikolinjske pjesme orile vrtićem. Obilaskom Sv. Nikole i njegovog prijatelja krampusa, koji je  djecu nasmijavao  plešući vrtićkim dvorištem i terasama, započeo je dan pun smijeha i veselja za naše mališane. Nikola i krampus obišli su svaki prozor dječje skupine te radosno pozdravljali djecu i u čizmice stavili slatkiše i mandarinu. Svi se veselimo ovom predblagdanskom ugođaju te danima koji slijede.  

…Sveti Niko svijetom šeta, traži djecu svoju ,

        jer za svako dobro dijete ima stvarcu koju!…

Tijekom današnjeg dana također nas  jako razveselio posjet općinskog načelnika Općine Hum na Sutli  g. Zvonka Jutriše te pročelnice Jedinstvenog upravnog odjela gđe. Anice Kovačić. Naši gosti podijelili su djeci slatke pakete i s njima porazgovarali. Dječica su im radosno otpjevala pjesmicu o Sv. Nikoli te poklonila čestitku i kuglicu za bor koju su izradili uz pomoć odgojiteljica.

Kako smo proveli ovaj dan pogledajte u našoj fotogaleriji…