U matičnom vrtiću kao i u područnom vrtiću održane su božićne radionice za djecu i roditelje.

Na radionici su se izrađivale božićne čestitke i prigodni božićni ukrasi koji će krasiti vrtić i obiteljske domove naše djece. Zahvaljujemo velikom odazivu roditelja na radionice koje pokazuju koliko je važna zajednička suradnja roditelja i vrtića.

Ove godine u višenamjenskom prostoru vrtića  imamo  i poštanski sandučić u kojeg djeca zajedno s roditeljima ubacuju svoja pisma te ih šalju Djedu Božićnjaku. Svakog petka „naš poštar“ obilazi djecu i vraća im odgovore Djeda Božićnjaka. Radost i smijeh nakon zaprimljenog pisma je neopisiva.

Predblagdansko vrijeme u našem vrtiću traje od početka mjeseca prosinca. Svi prostori vrtića odišu posebnim ugođajem i toplinom. Uskoro očekujemo i posjet Djeda Božićnjaka te podjelu poklona koje je i ove godine za svu dječicu osigurala Općina Hum na Sutli.

Pogledajte našu fotogaleriju i uživajte u našem predblagdanskom ozračju.